... Vaši bíglíci ...

Zobrazit "Vaše bíglíky": 151-200 (4.část)     51-100 (2.část)     1-50 (1.část)

Pokud máte nějakou povedenou fotku vašeho bíglíka, zkuste nám ji zaslat do této fotogalerie.
Popisky k fotkám naleznete na konci stránky .

(kliknutím na náhled se Vám zobrazí fotka ve větším rozlišení)

DAN
NIK
ANY
Zobrazit "Vaše bíglíky": 151-200 (4.část)     51-100 (2.část)     1-50 (1.část)

Vaši bíglíci - něco o nich ...


   ARLETKA: je jí 8 let, ale hraje si pořád jako štěně .... ale je neposlušnáááá ... miluju jí :-)...    bíglíci jsou nééééééj :-)
   ÁJA: jsou mi 3 roky a pocházím z Přední Zvonkové. Donedávna jsem byla největší grázl na    světě, zlikvidovala jsem co se dalo, také jsem za to byla pořádně bita (ale z toho jsem měla    jenom legraci), hodná jsem byla jedině v noci v pelíšku. Teď už nezlobím, jsem už jen líná a    strašně nenažraná, ale jinak zlatíčko:-)

   ÁRNÍK: Ahojky všem!!Jmenuju se Árník. Narodil jsem se v červenci v Českých Budějovicích.    Nejdřív jsem bydlel s mámou a 7 sourozencama tam. Po nějaké době jsem se přestěhoval k    mým nynějším páníčkům!!!Musím říct, že se mi tam teda dost líbí. Mají mě rádi, i když občas    neposlouchám. Nejvíc mě nebaví výcvik poslušnosti a hlavně když si mám pořád lehat na    studenou mokrou zem!!!Fakt otrava!!!
    BELI: je strašny jedak a hlavne ma rad piškoty. :-)

   BĚTUŠKA: Na fotce je naše Betynka, ale protože ji doma s oblibou říkáme i Bětuška, je v této    galerii jako Bětuška. Dne 9.5.2007 jsme oslavili její první rok, no a to co jsem si přečetla na    těchto stránkách je jako by Ti všichni žili s námi doma, sedí úplně všechno. Zničí vše co se    nachází do výšky cca 1,50 m. I přes varování našeho veterináře, že jí nemáme vařit, protože    pak zjistí, že vařené je lepší než granule, jsme jí vařili a teď chodíme kolem misečky plné    granulí, protože je nechce. A v momentě, kdy naložíme, má asi tak tři vteřiny a je vymeteno.    Zdravím všechny bígláře Věra Sedláčková

BONNY na cvičáku    BONNY: je desetiměsíční (06/2007) bígl. Rozhodla jsem se s ním dokázat, že    toto plemeno není hloupé, jak všichni tvrdí, a pravidelně s ním trénuji    záchranářský výcvik. Až uděláme zkoušky, pudlisti prasknou vzteky :-)    První fotka je "Idilka s Aportem" focená na naší zahradě (ano podhrabává se    pravidelně) Druhá ze záchranářského výcviku. Vidět bígla ve vzorném odložení se mi zdálo    jevem dosti vzácným :-)
   BRITUNKA: Je to naše sluníčko. Je skotačivá, neposlušná a velmi temperamentní...ale právě    to na ní máme tak moc rádi...

   BUDDY: Wuff, jmenuji se Buddy, v červenci mi byl už jeden rok a jsem naprosté zlatíčko.    Pánečci jsou fajn, jenže já mám pořád plný čenich práce, takže furt někde něco stopuju a    očuchávám, že mi na ně nezbývá moc času. Zase mi něco zavonělo pod čumákem, tak já    běžím, nemůžu si pomoct..

   DEINA: Jsem moc moc hodná. Jsem krásná, odvážná. Jsou mi 3 roky. (12/2006)

   DREJK: V lednu 2007 mi budou tři roky. Jsem miloučký a sladký a všežravý. A bydlím
   v Pardubicích.

   FANDY: je mi 10 měsíců... hrozně rád něco kradu a škubu... miluji psí společnost a lidi.

   CHELSIE: říkáme jí čeliii, čelzíí, čelinka ... všemožně :)) Je to rošták a má svou hlavu, ráda
   dovádí, ale pouštět ji nemůžeme,jen vyjímečně. Je nenasytná, ale není tlustá, za což sme rádi.

   JULINKA: je ráda, když jsme všichni doma. Ráno nás "tuneluje" v posteli - zaleze pod deku
   a lenoší. Když jíme, bedlivě nás sleduje, jestli něco nezbyde. Přes den hlídá náš dům, ale
   z gauče v pokoji. Miluje piškoty a olizuje talíře v myčce. Večer se u televize uloží na své    paničce a je spokojená.

   KIMI: narodil jsem se před 4měsíci. Miluji cokoli k snědku. Moc rád všechno a všechny    koušu. Mulčovací kůry pro mě není nikdy dostatek. Musím prostě neustále něco v papule    přežvykovat. (05/2007)
   KIMI: (text k další fotce):
KIMI a Benny Před měsícem jsem dostal brášku Bennyho, je to sice briárdík, je o    tři měsíce mladší než já, ale na vše jsme dva. Tedy hlavně na ty lumpárny.    Paničce všechno na    zahrádce okoušeme, hlavně se nám líbí ty barevné    kytičky, jakékoliv. Bráška je ještě nezkušený, tak ho to pomalu učím.    Včera jsem se vydal sám na první procházku.    Pak jsem si to ale rozmyslel,    vrátil se a dlouho čekal na páníky, protože nebyli doma. Ještě že přišel    soused a otevřel mi branku. Asi slyšel to mé naříkaní. Příště si to rozmyslím, no uvidíme možná    vezmu sebou i bráchu... (06/2007)

KIMI a Benny KIMI: (potřetí:-): Tak jsme tu s bráškou zase. Já jsem oslavil 2.1.2008 první rok. Bráška na své první narozeniny čeká, ale je mnohem větší než já. To mi moc velké starosti nedělá. Prostě mě musí poslouchat, protože jsem starší. Zato sousedův kohout mě nechtěl poslechnout. Chtěl jsem se jen podívat na slepičky a on mi bránil. Byl 2x větší než já, ale zvládl jsem ho na výbornou. Bohužel pro páníčky byl ten můj výlet hodně drahý.Tak zas někdy příště.Zdravím všechny bíglíky a jejich páníky.
   LILLY: Ahoj, jmenuji se Lilly a od už od prosince dělám páníčkům jen samou radost. Mám    doma velkou "ségru" Anie, ktera tady má taky fotečku. Jsou mi teprve 3 a půl měsíce, ale už    umím spoustu věcí, hlavně, když páníčkové zavolají: "Lilly, piškotka!"
    MIKY: Ahoj jmenuji se Miky, je mi 5 měsíců a jsem pěkný rošťák. Rozkoušu na co přijdu a    pořád bych si jen hrál a dělal lumpárny, ale když chci, dokážu být i hodný a rád se mazlím. Co    mám však nejraději je,když můžu spát u páníčků v posteli nebo na gauči.

   MONTY(2): Monty je s náma půl roku, na fotce byl ještě malej a hodnej. Zato teď je to dacan,
   ale i tak ho máme moc RÁDI. Je to prostě náš MONŤÁK.

   NELA: má 5 měsíců (4/2007) a je z Roudnice nad Labem

   NIK: I když nám pořád utíká a vůbec nás neposlouchá, tak ho máme rádi a je to důležitý člen    naší rodiny. Samozřejmě nás umí i pěkně pobavit (a pokousat) ... :-)

   NIKY: je mu 7 měsíců (5/2007), jmenuje se Niky, a tak jako asi všichni bígli je pěkně živý...

   ROCKY (2): nás sice zlobí, ale máme ho všichni moc rádi !!! Je mu teď skoro 5 měsíců ...
   (11/2006)

   RONY: toto je náš miláček Rony a nyní (12/2006) je mu 2 a půl roku. Doma bydlí ješte s bíglicí    (Deinou), se kterou už měli celkem 15 malých bíglíků-štěňátek (Argo, Amanda, Asinka, Aida,    Andy, Bengi, Bady Bára, Betthowen, Bary, Caesar, Charles, Cleo, Cypísek, Cindy) Rony a    Deina jsou s papírama, ale štěňátka už ne. Ahoj Rony, Deina a štěňátka

   SAM (2): je mu 6 měsíců a je to čert jak má bejt. Jeho největší zálibou je demolovat kdekoliv,    kdykoliv, cokoliv. Ale přesto by jsme ho za nic na světě nedali. Je to člen rodiny ...

   SAMUEL (2): Je to naše největší láska na světě a nikdy bychom ho za jiného nevyměnili.

   SÁRINKA: je pěkný zlobidýlko. Jsou jí 4 měsíce. Moc ráda chodí na velké procházky, kde se    může proběhnout s jinými pejsky. Vždycky proleze těma největšíma kalužema, takže koupání se    nikdy nevyhne! Všichni ji máme moc rádi.

   SHERRY: Tak to jsem já, šestitýdenní zlobidlo :o) Hrozně ráda hraboším a po takové    namáhavé činnosti se nejradši mazlím s paničkou, které při tom ožužlávám ruku. To jsou moje    největší záliby :-)

   SPOTY: je nejlepší kamarád našeho Matýska a nejhodnější bígl kterého známe. Krom toho,    že se chová jako vysavač (sežere vše co mu příjde pod nos),tak nemá žádné bíglí neřesti.

   ŠIMON: respektive Šimónek, jak říká přítelkyně (já ho vidím spíš jako Nábytkohryza nebo B.    Hrabala. hahahaha). Mistrovi je 6 měsíců.

   ŠVESTKA: Chodí už dva roky na sportovní kynologii konkrétně agility a flyball.

   TOMÁŠEK: nám 1.2.2006 odešel do psího nebíčka.... byl to " PÁN PES "
Zobrazit "Vaše bíglíky": 151-200 (4.část)     51-100 (2.část)     1-50 (1.část)