... Vaši bíglíci ...

Zobrazit "Vaše bíglíky": 101-150 (3.část galerie)     1-50 (1.část galerie)

Pokud máte nějakou povedenou fotku vašeho bíglíka, zkuste nám ji zaslat do této fotogalerie.
Popisky k fotkám naleznete na konci stránky .

(kliknutím na náhled se Vám zobrazí fotka ve větším rozlišení)

JOY
BAX
MAX
TOM
GIN
ENY
BEN
JOE

Vaši bíglíci - něco o nich ...

Zobrazit "Vaše bíglíky":
101-150 (3.část galerie)     1-50 (1.část galerie)


    ADŽI: má 5 rokov, je strašně, strašně neposlušný a stále uteká. Ale my ho máme aj tak    radi, je proste člen našej rodiny.

   ANIE: je mi 5 a půl měsíce a jsem strašně hodná holka! Paničce zahřívám celou noc polštářek,    vynáším ráda odpadky z koše, umývám nádobí a strašně ráda cestuju, nejradši bych se    prohrabala až do Austrálie!!! Jsem prostě povedený kousek!

   BABOU: jsem ten největší biglí lumpík, nejradši spím na páníčkově polštáři a sním na co    přijdu... Ale jinak jsem hodný. Jo a jsem taky z Jižních Čech, z Přední Zvonkové :o)

   BADÍK: Náš Badíček je pěknej rošťák, je mu pět měsíců a všichni jsou z něho paf.

   BAMBULE: je jí sedm týdnů a je to hrozný strach a hrůzu nahánějící lovec. ...

   BARČA: máme ji už skoro sedm let, ale pořád vypadá jako štěně. Je to náš mazel,kterého    miluje celá rodina.V létě čekáme štěňátka,takže budeme mít doma veselo:-), jen se trochu    obáváme toho, že se jich narodí hodně a my je nebudeme mít komu dát, jelikož je naše Barča    bez PP, přestože je čistokrevná.

   BARUŠKA: na fotce má 8 týdnů a je to pěkné číslo. Protože si panička vysloveně přála to    nejživějěí štěňátko z vrhu, tak dnes sklízí "hrozny úrody" :o))) Máme doma ještě 8 měsíční    štěně, fenku německého ovčáka. Údajně byla moc živá, tak ji první majitelé vrátili. Kdyby    jenom tušili, jak moc se mýlili. To ještě opravdu neví, co je to živé štěně. Z naší Barušky se    stává dominantní batole, které neponechá nic náhodě. I ta odrostlá ovčačka má co dělat, aby    ji udržela v patřičných mezích. Ale máme, co jsme chtěli, teď už se jenom můžeme radovat, že    jsou obě zdravé a silné. Už si nedovedeme život bez pejska představit. Dům by byl moc smutný,    prázdný, ticho by bylo nesnesitelné. Takže ať žijí bíglíčci :o)))

    BELI: je strašny jedak a hlavne ma rad piškoty. :-)

   BEN: Jsou mi 4 roky a mé záliby jsou: čuchání, ležení na posteli a mazlení. Ovšem nejraději    na světě mám lednici ...

   BENJAMÍNEK: 8.8.2006 oslaví svůj první rok. Je to veliké zlatíčko a miláček celé rodiny.

   BENNY: umí stejně jako většina bíglíků pořádně zazlobit. Poslouchá jen, když on chce a    samozřejmě gauč a postel jsou jeho...

   BETTY(3): Dnes 11.9.2006 oslavila 3 měsíce života:).. Je moc a moc roztomilá :).. a zlobivá,    neví co by dříve rozkousala..užiji si s ní každý den jak se patří!!!..a nejhorší je, že ano utahá    mě a ne já jí:)... Jana:=)

   BUBLINKA: - náš mazlíček. 13.7.2006 už jí bude 5 let, ale pořád se chová jako malé štěně:-)    Máme ji všichni moc a moc rádi, a tak jí k narozeninám přejeme: VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!

   DIANA: je 1,5 roční fenečka...je to starší fotka..a co dodat? Je stejná jako ostatní ... :-)

   DICK: nejraději spím, jím a hlavně čuchám ... :-)

   ENY: je roční fenka a hlavně naše zlatíčko. Poslouchá sice jen když se jí chce, ale dělá nám
   radost.

   ENY (2): na fotce jsou jí 4 měsíce a je z Blanska...

   FIONKA: máme ji asi 4 měsíce a pořídili jsme si ji jako útěchu za naší Sendy (kokr), která ¨    bohužel nepřežila operaci. Fionka je malý lumpík, ale je s ní spousta legrace a máme ji moc rádi.    Ovšem nejhezčí je když spí. Strašně ráda nás vítá a probouzí olíznutím. Žije v domečku se    zahrádkou v malém městě Chropyně.

   FEEBEE: 2.6.2006 ji bude rok. Je to pěkná uličnice, ale bez ní už si to nedokážeme představit.    Je to naše malé sluníčko. ...

   GIN: je naše "zlobidlo". Má 6 měsíců a je to teda číslo. No, co si budem povídat, bígl se    nezapře...

   GUCCI: Má dva a půl roku, je to strašně milý a hodný pes, velmi smečkový, občasný trhač    všeho, co mu přijde pod ruku. Naše zlatíčko strakaté.
   JOE: Je to mazel, ale když jsme v práci, stává se z něj "Barbar ničitel" :-)
   JESSINKA: 4leté bíglice. Je hrozně milá a je to bígl se vším všudy. Ráda jí, umí to se svými    páníčky, prostě si nás ochočila.

   KVIDO: tak toto je Kvido neboli "Smraďoch" :-). Je z Brna, momentálně je mu něco málo    přes rok. Nejlíp mu zatím jde zlobení a andílkovské pohledy. Ostatně jako asi každému    pejskovi tohoto plemena :)

   LUMP: má 1,5 roku, rád krade a vše schovává, zlobí páníčka a miluje dědu (vždy má v kapse    něco dobrého a všechno mu dovolí), za papání se naučí i mluvit :-)

   MATY: jmenuji se Matýsek, ale tady v galerii jsem MATY, protože tak na mě často volají a    jinak jsem pěkný lumpík. Neustále něco vyvádím, ale panička mi to většinou odpustí.

   MAX: 18.8.2006 mu bylo 11 let. Je to čipera, ale poslední dobou už není tak vitální a začaly ho    trápit nemoci. Jinak ho máme všichni rádi a držíme mu pěstičky. Je to skvělý pes.

   MAXÍK: Žije s námi ve Zlíně, ale pochází od Vyškova. Říkáme mu: "Pantáto, Míšo, Maxi",
   na všechny jména slyší !!! Nyní má deset měsíců. Umí již hodně povelů, lépe se mu však    poslouchá, když máme v ruce něco dobrého..... Je to náš MAZEL.

   MEGGIE: na fotkách je 2 měsíční a minulý týden oslavila 4 měsíce. Je to takový náš malý    mazlík a nejradši má samozřejmě svojí paničku, kterou vůbec neposlouchá:-)

    MENDY: ma skoro rok, je poslušna a krásna. Sme z nej hrozne štastny. Žije spolu s    nem.ovčiačkov, s ktorou velmi rada ponahana naše koniky na ranči.

   MIKY: mám 2 měsíce a hrozně rád spím, hlavně u páníčků v posteli, až budu velkej budu
   rozmazlenej :-)

   PEGI: Na fotce jsem spolu s mými potomky, kteří se narodili 26.07.2006 - tři jsou kluci a jedna    holčička...

   ROCKY: na fotce je ve dvou měsících, momentálně je starý sedm měsíců. Nerad poslouhá a    všechno kouše, ale i tak ho mám hrozně ráda. Dostala jsem ho s bráchou k Vánocům a už    jsem vám tam psala můj příběh. (viz. část
"O bíglech" )
   SÁRA(2): je moc krásný pejsek. Jako všichni bíglíci ráda chodí na procházky sama. Nebo, když    s ní jdeme na procházku tak jde na začátku s náma, ale vracíme se bez ní. Ale za čtvrt hodiny už    je doma. Ráda honí srnečky a loví myšky. Taky má ráda papání. Skáče si dokonce pro něj na    stůl. Na prvním obrázku papá ouško, na druhém je v trávě.
   Moc se mi líbí bíglíci a nejvíc moje SÁRA!
   
SÁRA (2)
   TAPIK: už nám z něj vyrostl veselý pubescent, jehož největším koníčkem je vymýšlet
   lumpárny :-)

    WILLY: Není to náš první bíglík, takže jsme věděli, do čeho jsme šli. Máme ho už 2 měsíce a    nyní mu jsou měsíce 4. Je to velký zlobil (jako všichni bíglíci), stále něco nebo někoho okusuje.    Nejraději má dřevěný nábytek, dřevěné sošky zvané Pigmejci a velmi rád škrábe zdi. Ze všeho    nejraději má vodu, dokonce se již naučil skákat velkým skokem do vany a miluje se v ní    cachtat. Po večerním venčení vyžaduje pravidelnou koupel. Jinak je to náš miláček a nedovedu    si představit, že bychom měli jiného pejska než bígla.
Zobrazit "Vaše bíglíky": 101-150 (3.část galerie)     1-50 (1.část galerie)